Location : Home > U > UVR1C223MRD6
UVR1C223MRD6
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C223MRD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C223MRD6 RoHS Compliant 38826 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVR1C223MRD6 CAP ALUM 22000UF 20 16V RADIAL 1226800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1C223MRD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 22000uF 25x40 20 12. 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UVR1C223MRD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 22000uF 25x40 20 12. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1C223MRD6 CAP ALUM 22000UF 20 16V RADIAL 600500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.