Location : Home > U > UVR1C221MED
UVR1C221MED
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C221MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C221MED Original&New 20000 RoHs 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
UVR1C221MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 220uF 6.3x11 20 2.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVR1C221MED Original&New 15000 RoHs 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
UVR1C221MED standard package with RoHS 46520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EBM8CS151H Soldering, Desoldering, Rework Products Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles CON SHARP 1.0MM POWER PLUS 800
EBM8CS151H NEW 78790 2016+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EBM8CS151H NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPT0050GXR5VB Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Vented Gauge Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok?, Male - 0.13" (3.18mm) Tube 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT0050GXR5VB IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPT0050GXR5VB NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P51-2000-A-R-I12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 2000 PSI (13789.51 kPa) Absolute Male - M12 x 1.0 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-75-G-I-I36-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Vented Gauge Male - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-200-A-AA-I12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Absolute Male - 7/16" (11.11mm) UNF 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
IPSLU-AP010-5 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Probe
38985 Desco 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
38985 Desco 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
2000871 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 25 PSI (172.37 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder