Location : Home > U > UVR1C103MRD6
UVR1C103MRD6
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1C103MRD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1C103MRD6 standard package with RoHS 46200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVR1C103MRD6 CAP ALUM 10000UF 20 16V RADIAL 1432000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVR1C103MRD6 NICHICON 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVR1C103MRD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 10000uF 20x31 20 10L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com