Location : Home > U > UVR1A223MRD6
UVR1A223MRD6
Share on FacebookShare on Facebook
UVR1A223MRD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR1A223MRD6 standard package with RoHS 47040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVR1A223MRD6 CAP ALUM 22000UF 20 10V RADIAL 696500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVR1A223MRD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 22000uF 25x30 20 12. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR1A223MRD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk