Location : Home > U > UVR0J101MDD1TD
UVR0J101MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVR0J101MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVR0J101MDD1TD standard package with RoHS 46280 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UVR0J101MDD1TD CAP ALUM 100UF 20 6.3V RADIAL 1228600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVR0J101MDD1TD CAP ALUM 100UF 20 6.3V RADIAL 593300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVR0J101MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 6.3V 85c 5x11 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVR0J101MDD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 6.3V 85c 5x11 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com