Location : Home > U > UVP1V102MHD
UVP1V102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVP1V102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVP1V102MHD CAP ALUM 1000UF 20 35V RADIAL 707000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVP1V102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 1000uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com