Location : Home > U > UVP1C222MHD
UVP1C222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVP1C222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVP1C222MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVP1C222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 2200uF Snap-In Audio 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVP1C222MHD CAP ALUM 2200UF 20 16V RADIAL 78310 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVP1C222MHD DIP 66500 Nichicon 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UVP1C222MHD CAP ALUM 2200UF 20 16V RADIAL 586700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.