Location : Home > U > UVK2W680MHD
UVK2W680MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2W680MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2W680MHD CAP ALUM 68UF 20 450V RADIAL 1310700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UVK2W680MHD RoHS Compliant 38626 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVK2W680MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 450volts 68uF 18x35.5 20 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVK2W680MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk