Location : Home > U > UVK2V221MRD
UVK2V221MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2V221MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2V221MRD 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UVK2V221MRD CAP ALUM 220UF 20 350V RADIAL 589500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVK2V221MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 220uF 22x50 20 10LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVK2V221MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 220uF 22x50 20 10LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com