Location : Home > U > UVK2V101MHD
UVK2V101MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2V101MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2V101MHD standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UVK2V101MHD CAP ALUM 100UF 20 350V RADIAL 794500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVK2V101MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 100uF 18x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UVK2V101MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 100uF 18x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com