Location : Home > U > UVK2D221MHD
UVK2D221MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2D221MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2D221MHD DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
UVK2D221MHD CAP ALUM 220UF 20 200V RADIAL 778500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVK2D221MHD RoHS Compliant 39206 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVK2D221MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVK2D221MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 220uF 16x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com