Location : Home > U > UVK2C221MHD
UVK2C221MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2C221MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2C221MHD CAP ALUM 220UF 20 160V RADIAL 796500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVK2C221MHD RoHS Compliant 38796 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UVK2C221MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 220uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com