Location : Home > U > UVK2C220MPD1TD
UVK2C220MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2C220MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2C220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 160V RADIAL 1338000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UVK2C220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 160V RADIAL 711700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UVK2C220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 160V RADIAL 606500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UVK2C220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 160V RADIAL 711700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UVK2C220MPD1TD CAP ALUM 22UF 20 160V RADIAL 606500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD