Location : Home > U > UVK2A102MHD
UVK2A102MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK2A102MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK2A102MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100volts 1000uF 20 18X35.5 7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVK2A102MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVK2A102MHD CAP ALUM 1000UF 20 100V RADIAL 912100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.