Location : Home > U > UVK1V682MHD
UVK1V682MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UVK1V682MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVK1V682MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 6800uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVK1V682MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UVK1V682MHD CAP ALUM 6800UF 20 35V RADIAL 909700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.