Location : Home > U > UUX2E3R9MNL1GS
UUX2E3R9MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX2E3R9MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX2E3R9MNL1GS CAP ALUM 3.9UF 20 250V SMD 1457400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUX2E3R9MNL1GS CAP ALUM 3.9UF 20 250V SMD 811400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-55-24-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD