Location : Home > U > UUX1V470MNL1GS
UUX1V470MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX1V470MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX1V470MNL1GS SMD-2 45405 nichicon 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUX1V470MNL1GS CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 1254200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUX1V470MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 47uF 105c 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd