Location : Home > U > UUX1J470MNL6GS
UUX1J470MNL6GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX1J470MNL6GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX1J470MNL6GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 47uF 105c 8X10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUX1J470MNL6GS CAP ALUM 47UF 20 63V SMD 1534600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com