Location : Home > U > UUX1H101MNL1GS
UUX1H101MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX1H101MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX1H101MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUX1H101MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 100uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUX1H101MNL1GS CAP ALUM 100UF 20 50V SMD 1550800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUX1H101MNL1GS CAP ALUM 100UF 20 50V SMD 904800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
290996 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick No Clean Static Dissipative (SD) 0.060" (1.52mm) 10' (3.048m)