Location : Home > U > UUX1C221MNL1GS
UUX1C221MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX1C221MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX1C221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 1517100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUX1C221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 220uF Snap-In Audio 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUX1C221MNL1GS SMD-2 45377 nichicon 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com