Location : Home > U > UUX1A221MNL1GS
UUX1A221MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX1A221MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX1A221MNL1GS SMD-2 45369 nichicon 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUX1A221MNL1GS SM 492100 NICHICON 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUX1A221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 10V SMD 1309500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUX1A221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 220uF 20 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd