Location : Home > U > UUR1H330MCL6GS
UUR1H330MCL6GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUR1H330MCL6GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUR1H330MCL6GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUR1H330MCL6GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 33uF 20 85C 6.3X7.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUR1H330MCL6GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 33uF 20 85C 6.3X7.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUR1H330MCL6GS CAP ALUM 33UF 50V 20 SMD 36559 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UUR1H330MCL6GS RoHS Compliant 38816 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor