Location : Home > U > UUN2A220MNQ1MS
UUN2A220MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUN2A220MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUN2A220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 100V SMD 586900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUN2A220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 100V SMD 481700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUN2A220MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 22uF 105C 12.5X13.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUN2A220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 100V SMD 1213200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUN2A220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 100V SMD 98070 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com