Location : Home > U > UUL1V100MCL1GS
UUL1V100MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUL1V100MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUL1V100MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUL1V100MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 10uF 105c 5X5.8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUL1V100MCL1GS CAP ALUM 10UF 20 35V SMD 803600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUL1V100MCL1GS CAP ALUM 10UF 20 35V SMD 908800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUL1V100MCL1GS standard package with RoHS 46800 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.