Location : Home > U > UUJ2W4R7MNQ1MS
UUJ2W4R7MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ2W4R7MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ2W4R7MNQ1MS CAP ALUM 4.7UF 20 450V SMD 614800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ2W4R7MNQ1MS CAP ALUM 4.7UF 20 450V SMD 509600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ2W4R7MNQ1MS 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
UUJ2W4R7MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 450volts 4.7uF 105oC 12.5X16 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd