Location : Home > U > UUJ2D470MNQ6MS
UUJ2D470MNQ6MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ2D470MNQ6MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 992700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 887500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ2D470MNQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 200volts 47uF 105oC 16X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 1542700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 88710 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com