Location : Home > U > UUJ2D330MNQ6MS
UUJ2D330MNQ6MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ2D330MNQ6MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ2D330MNQ6MS CAP ALUM 33UF 20 200V SMD 689900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ2D330MNQ6MS CAP ALUM 33UF 20 200V SMD 584700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ2D330MNQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 200volts 33uF 105oC 12.5X21 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ2D330MNQ6MS CAP ALUM 33UF 20 200V SMD 1316200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ2D330MNQ6MS CAP ALUM 33UF 20 200V SMD 97610 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGSW6BL Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SIDEWALL, 6" HIGH, WYR-GRID