Location : Home > U > UUJ1J331MNQ1MS
UUJ1J331MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ1J331MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ1J331MNQ1MS CAP ALUM 330UF 20 63V SMD 909300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ1J331MNQ1MS CAP ALUM 330UF 20 63V SMD 804100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ1J331MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 330uF 105oC 18X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ1J331MNQ1MS CAP ALUM 330UF 20 63V SMD 1459300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ1J331MNQ1MS CAP ALUM 330UF 20 63V SMD 87830 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com