Location : Home > U > UUJ1C222MNQ1MS
UUJ1C222MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ1C222MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ1C222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 16V SMD 999500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ1C222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 16V SMD 894300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ1C222MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 2200uF 105oC 18X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUJ1C222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 16V SMD 1549500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUJ1C222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 16V SMD 87610 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com