Location : Home > U > UUJ0J682MRQ1MS
UUJ0J682MRQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ0J682MRQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ0J682MRQ1MS CAP ALUM 6800UF 20 6.3V SMD 1421800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UUJ0J682MRQ1MS CAP ALUM 6800UF 20 6.3V SMD 88850 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
UUJ0J682MRQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 6800uF 105oC 20X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd