Location : Home > U > UUJ0J472MNQ1MS
UUJ0J472MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUJ0J472MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUJ0J472MNQ1MS CAP ALUM 4700UF 20 6.3V SMD 601500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUJ0J472MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 4700uF 105oC 18X21.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUJ0J472MNQ1MS CAP ALUM 4700UF 20 6.3V SMD 706700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUJ0J472MNQ1MS CAP ALUM 4700UF 20 6.3V SMD 601500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUJ0J472MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 4700uF 105oC 18X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd