Location : Home > U > UUH1A332MNQ1MS
UUH1A332MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUH1A332MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUH1A332MNQ1MS CAP ALUM 3300UF 20 10V SMD 88010 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUH1A332MNQ1MS CAP ALUM 3300UF 20 10V SMD 803000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825845:N Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825845:N IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
969789-4 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 21.2MM 50M BLK