Location : Home > U > UUG2W330MNQ1ZD
UUG2W330MNQ1ZD
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2W330MNQ1ZD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2W330MNQ1ZD CAP ALUM 33UF 20 450V SMD 87450 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUG2W330MNQ1ZD CAP ALUM 33UF 20 450V SMD 796800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300960060 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips TURNEX SR GRIP .400-.560" 6"