Location : Home > U > UUG2W100MNQ1MS
UUG2W100MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2W100MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2W100MNQ1MS CAP ALUM 10UF 20 450V SMD 888400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG2W100MNQ1MS CAP ALUM 10UF 20 450V SMD 783200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG2W100MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 450volts 10uF 85C 16X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG2W100MNQ1MS CAP ALUM 10UF 20 450V SMD 1438400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG2W100MNQ1MS CAP ALUM 10UF 20 450V SMD 87450 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com