Location : Home > U > UUG2G470MRQ1MS
UUG2G470MRQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2G470MRQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2G470MRQ1MS CAP ALUM 47UF 20 400V SMD 583400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUG2G470MRQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 400volts 47uF 85C 20X21.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUG2G470MRQ1MS CAP ALUM 47UF 20 400V SMD 688600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG2G470MRQ1MS CAP ALUM 47UF 20 400V SMD 583400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG2G470MRQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 400volts 47uF 85C 20X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd