Location : Home > U > UUG2E680MRQ6MS
UUG2E680MRQ6MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2E680MRQ6MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2E680MRQ6MS CAP ALUM 68UF 20 250V SMD 595400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUG2E680MRQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 68uF 85C 20X16.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUG2E680MRQ6MS CAP ALUM 68UF 20 250V SMD 700600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG2E680MRQ6MS CAP ALUM 68UF 20 250V SMD 595400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG2E680MRQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 68uF 85C 20X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
STD21W-M Cables, Wires - Management Markers WIRE & CABLE MARKERS
STD21W-M IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STD21W-M NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TGTEI Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories TEE FITTING
TGTEI IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TGTEI NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TGTEI S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
WGSW4BL Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SIDEWALL, 4" HIGH, WYR-GRID