Location : Home > U > UUG2E220MNQ1MS
UUG2E220MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2E220MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2E220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 913400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG2E220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 808200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG2E220MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 250volts 22uF 85C 12.5X16 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG2E220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 1548700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG2E220MNQ1MS CAP ALUM 22UF 20 250V SMD 98710 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com