Location : Home > U > UUG2D470MNQ6MS
UUG2D470MNQ6MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG2D470MNQ6MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 140120 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 242350 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG2D470MNQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 200volts 47uF 85C 12.5X21 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 157769 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG2D470MNQ6MS CAP ALUM 47UF 20 200V SMD 97510 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861221486019 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP