Location : Home > U > UUG1V222MNQ1MS
UUG1V222MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG1V222MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG1V222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 35V SMD 791500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UUG1V222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 35V SMD 78690 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUG1V222MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 2200uF 85C 18X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG1V222MNQ1MS CAP ALUM 2200UF 20 35V SMD 1316500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com