Location : Home > U > UUG1V102MNQ1MS
UUG1V102MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG1V102MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG1V102MNQ1MS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUG1V102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 1000uF 85C 16X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUG1V102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 35V SMD 800300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UUG1V102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 35V SMD 99190 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUG1V102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 1000uF 85C 16X16.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG1V102MNQ1MS 654786 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.