Location : Home > U > UUG1H221MNQ1MS
UUG1H221MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG1H221MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG1H221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 788900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG1H221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 683700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG1H221MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 220uF 85C 12.5X13.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG1H221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 1424200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG1H221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 98250 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com