Location : Home > U > UUG1A472MNQ6MS
UUG1A472MNQ6MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG1A472MNQ6MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG1A472MNQ6MS CAP ALUM 4700UF 20 10V SMD 996900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG1A472MNQ6MS CAP ALUM 4700UF 20 10V SMD 891700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG1A472MNQ6MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 4700uF 85C 16X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG1A472MNQ6MS CAP ALUM 4700UF 20 10V SMD 1546900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUG1A472MNQ6MS CAP ALUM 4700UF 20 10V SMD 87590 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com