Location : Home > U > UUG1A102MNQ1MS
UUG1A102MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUG1A102MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUG1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 606700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUG1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 501500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUG1A102MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 1000uF 85C 12.5X13.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUG1A102MNQ1MS CAP ALUM 1000UF 20 10V SMD 1254000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com