Location : Home > U > UUB2G1R8MNL1GS
UUB2G1R8MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUB2G1R8MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUB2G1R8MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 400volts 1.8uF 125oC 8X10 Learn 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUB2G1R8MNL1GS CAP ALUM 1.8UF 20 400V SMD 502600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUB2G1R8MNL1GS CAP ALUM 1.8UF 20 400V SMD 1234100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UUB2G1R8MNL1GS CAP ALUM 1.8UF 20 400V SMD 607800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UUB2G1R8MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 400volts 1.8uF 125oC 8X10 Learn 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUB2G1R8MNL1GS CAP ALUM 1.8UF 20 400V SMD 607800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.