Location : Home > U > UUA1C221MNL1GS
UUA1C221MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUA1C221MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUA1C221MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUA1C221MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 220uF Chip Type Learn M 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
UUA1C221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 694200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUA1C221MNL1GS standard package with RoHS 47120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UUA1C221MNL1GS CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 589000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUA1C221MNL1GS 15+ 98000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.