Location : Home > U > UTS6FC12E8S
UTS6FC12E8S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FAA.2S.140.CTA Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
80-190611-04S Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#16S SKT PLUG
1597483 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
CA3106F28-12P13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
MS3102R22-9S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
242A10060X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15POS F PC FILTER 1300PF