Location : Home > U > UTS6FC12E10P
UTS6FC12E10P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-260370-02P Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 1C 1#0 PIN RECP
5-146509-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 10POS .100" DUAL ROW
CA3102E24-2PWB Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
242A11110X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25P F R/A .370 4-40 370PF
5-146503-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 16POS .100" DUAL ROW