Location : Home > U > UTP0247PH
UTP0247PH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20FB35SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3116F22-55SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
TVP00RW-13-32SA-S2AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
PT02SE-22-96P Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3106B28-9SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 6#16, 6#12 SKT PLUG
CA3102R28-12PWA152A206F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
IL-FPR-36S-HF-N1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 36 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
MS3450W18-13PY Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
MS24266R14B4P8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TV06RW-15-18HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN PLUG
MS3452L16-10BX Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
BACC63BP14H12P8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Self Locking, Shielded
0732510240 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Solder Cup
DTS20W9-98AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
GTC06GR-28-16PLC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 20 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shrink Boot Adapter
61082-082102 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
687132149022 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle