Location : Home > U > UT0S12JCS
UT0S12JCS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09682635813 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
TV06RL-13-8JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CTVP00RW-11-2BE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 2C 2#16 SKT RECP
4-644564-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 14POS 26AWG MTA100
DDMZ-50S-N-A197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
GTC06A24-22P-LC-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 4C 4#8 PIN PLUG
310-43-130-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0022289030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0395045512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-926476-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-926476-3 Electronics 27429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-926476-3 IC 38540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-926476-3 STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-103648-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-103648-7 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-103648-7 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ CONN RECEPT 18POS .100 UNLOADED Unitronix Electronics Limited
1-103648-7 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ CONN RECEPT 18POS .100 UNLOADED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1969543-0 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0423753505 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin