Location : Home > U > USW1A470MDD
USW1A470MDD
Share on FacebookShare on Facebook
USW1A470MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
USW1A470MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 47uF 85c 5x7 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
USW1A470MDD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
USW1A470MDD RoHS Compliant 39916 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
USW1A470MDD standard package with RoHS 46880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825942:2 Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825942:2 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWHW2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BRACKET WALL HANGER 2.5X2.5"
CWHW2 37684 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
CWHW2 NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWHW2 STOCK 43350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
875105344007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 56UF 20% 16V SMD